Programista .NET/C# (Regular/Senior)

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dla międzynarodowej firmy z branży transportowej poszukuję .NET/C# Developera do długookresowej współpracy. Projekt dotyczy rozbudowanej aplikacji korporacyjnej, która jest rozwijana z wykorzystaniem najnowszych technik lean-agile. Nowa osoba dołączy do zespołu doświadczonych, cross-funkcjonalnych programistów z doświadczeniem w Agile oraz TDD.

Twoje obowiązki jako .NET Developera:

  • opracowywanie kodu wysokiej jakości, przy wykorzystaniu TDD;
  • tworzenie testów integracyjnych oraz automatycznych (UI);
  • współpraca z analitykami biznesowymi, różnymi grupami użytkowników / zespołów programistycznych;
  • rozwiązywanie pojawiających problemów.

Nasze oczekiwania w stosunku do idealnego Kandydata:

  • 3 lata doświadczenia w technologii WPF lub XAML lub Silverlight;
  • dobra znajomości j. angielskiego;
  • doświadczenie z prototypowaniem Rapid UI dla aplikacji enterprise;
  • znajomość Expression Blend;
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji niestandardowych, customizacją kontroli.

Mile widziane:

  • doświadczenie jako full stack C#;
  • doświadczenie Entity Framework \ NHibernate;
  • SQL Server;
  • TDD.

Oferujemy:

  • stabilną współpracę na zasadach umowy o pracę (bezpośrednio, nie outsourcing);
  • konkurencyjne wynagrodzenie, dopasowane do doświadczenia oraz umiejętności;
  • biuro w centrum Wrocławia (okolice Rynku);
  • prywatną opiekę medyczną;
  • pakiet MultiSport;
  • zniżki na bilety oferowane przez firmę.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media