Programista .NET (Białołęka)

Cyclad Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, dostawcy usług logistycznych na rynku żywności, poszukujemy Programisty .NET do pracy w siedzibie firmy w Warszawie (Białołęka)

Opis stanowiska:

  • Tworzenie oraz modernizacja istniejących rozwiązań, narzędzi wspierających procesy biznesowe w spółce
  • Definiowanie i realizacja działań w ramach lokalnego działu IS , zgodnie z ustalonym/zatwierdzonymi planami i uzgodnionym poziomem jakości
  • Raportowanie postępów do zainteresowanych stron (Lokalny Management HL, Senior Manager IS Business Delivery)
  • Zapewnienie wsparcia dla kluczowych procesów biznesowych obsługiwanych przez systemy IT oraz udział w projektach prowadzonych wspieranych przez dział IT (na poziomie lokalnym jak i w regionie)

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy o podobnym charakterze
  • Dobra znajomość poparta doświadczeniem w tworzeniu aplikacji w technologii C# ASP.NET, ASP Classic, Web Services
  • Dobra znajomość MS SQL (T-SQL)
  • Doświadczenie w analizowaniu procesów i definiowaniu potrzeb w obszarze IT Services
  • Dobra znajomość środowiska MS Office (VBA)
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej w j. angielskim
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność, rzetelność i samodzielność w działaniu i myśleniu
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Dyspozycyjność, Gotowość do podróżowania po Europie

Mile widziana znajomość:

  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Preferowane doświadczenie w logistyce (procesach logistycznych)
  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych z konfiguracją oraz zarzadzaniem systemami ERP, WMS, TMS oraz Infrastrukturą IT (WAN, LAN, WLAN, AD, Printers, PBX, VoIP itp itp.)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Nagrodę roczną zależną od wyników pracy
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Opiekę medyczną
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.