Programista .NET / Back-End Developer

REDNT Sp. z o.o.

Cieszyn, 43-400, Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Tworzenie oprogramowania w środowisku chmurowym Microsoft Azure stanowiące back-end dla platform SaaS.

Oferujemy:
- Pracę w młodym i dynamicznym zespole specjalistów przy ciekawych projektach
- Możliwość szkolenia i doskonalenia zawodowego
- Możliwość zdobycia doświadczenia na styku IT z przemysłem
- Bezpłatne śniadania, soki oraz owoce w biurze
- Nielimitowana ilość kofeiny
- Parking pod firmą
- Ubezpieczenie na życie

Wymagania

- Doświadczenie w programowaniu .NET, C#, SQL
- Znajomość GIT, SVN
- Obsługa Visual Studio 2012+
- Wykształcenie wyższe techniczne lub student 5-go roku
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Prawo jazdy kategorii B
- Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
- Dyspozycyjność, terminowość

Prezentacja firmy

REDNT sp. z o.o. jest działającym ponad dekadę na rynku przedsięb... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Konsulting, Praca Inżynieria