Programista maszyn i robotów przemysłowych

Progresso HR Sp. z o.o.

Kluczbork, opolskie

Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kluczbork

Obowiązki:

• Programowanie maszyn produkcyjnych oraz robotów przemysłowych,

• Tworzenie dokumentacji, archiwizacja programów

• Ciągle doskonalenie pracy robotów/manipulatorów wieloosiowych we współpracy z innymi działami pod katem jakości wyrobu, zużycia podzespołów, optymalizacji czasu cyklu oraz procesów produkcyjnych i logistycznych

• Definiowanie wymagań sprzętowych w zakresie nowych projektów

• Bieżące raportowanie wyników pracy

Wymagania

• Min. kilkuletnie doświadczenie na stanowisku programisty maszyn / robotów przemysłowych (manipulatory wieloosiowe)

• Wyksztalcenie techniczne

• Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

• Zaangażowanie, umiejętność rozwiązywania problemów, orientacja na osiąganie wyznaczonych celów

• Znajomość metod i narzędzi optymalizacyjnych, umiejętność doskonalenia procesów

• Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnej, rozwijającej się firmie

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Wdrożenie w międzynarodowe środowisko

Prezentacja firmy

PROGRESSO jest Agencją Pośrednictwa Pracy. <br/>Specjalizujemy się w r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria