Programista maszyn CNC

Trenkwalder

Starachowice, świętokrzyskie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Starachowice

Zadania na stanowisku:

- samodzielne programowanie, ustawianie maszyn CNC – tokarek, frezarek,
- wdrażanie nowych projektów,
- optymalizacja i ciągłe doskonalenie procesów technologicznych.

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość i doświadczenie w programowaniu CAD/CAM,
- znajomość sterowników FANUC, Sinumeric,
- znajomość narządzi do obróbki skrawaniem,
- podstawowa znajomość języka niemieckiego (w mowie i piśmie),
- wykształcenie kierunkowe średnie lub wyższe (obróbka skrawaniem).

Oferujemy:

- ciekawą pracę w młodym zespole,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy