Opis stanowiska pracy

  • Programowanie maszyn sterowanych numerycznie CNC (frezarki i tokarki wieloosiowe)
  • Ustawianie parametrów maszyny i nadzorowanie przebiegu procesu
  • Planowanie i specyfikacja procesu (dobór narzędzi i systemów mocujących)
  • Optymalizacja procesu obróbki,zapewnienie maksymalnej efektywności
  • Wprowadzanie nowych produktów do produkcji
  • Współpraca z działem jakości
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-17:00 (45h)
  • Umowa na stałe po okresie próbnym
  • Pomoc w relokacji rodziny, znalezieniu mieszkania oraz innych formalnosciach
  • Wynagrodzenie 14-16 GBP/h w okresie próbnym

Wymagania

  • Znajomość systemów sterowania FANUC i Siemens
  • Doświadczenie w programowaniu wieloosiowych centrów obróbczych
  • Umiejetność czytania rysunku technicznego, znajomość podstawowych norm i standardów
  • Umiejętność pracy w systemach CAD/CAM (np. Delcam)
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z maszynami SW, Chiron, Mazak, DMG Mori
  • Mile widzane doświadczenie w branży Automotive

Prezentacja firmy

Firma CNC Speedwell jest dużym producentem części samochodowych (Tier 1 ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
6 m-cy
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
70PLN - 80PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Inne