Opis stanowiska pracy

Programista Maszyn CNC (k/m)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• programowanie maszyn CNC

• wymiana matryc

• pomiary gotowych elementów

• kontrola końcowa

WYMAGANIA:

• dobra znajomosc jezyka niemieckiego

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• przygotowanie do pracy zmianowej (3-zmiany)

• dokładność

• Prawo jazdy kat. B i własny samochód w celu dojazdu do miejsca pracy

Twoje korzyści w skrócie:

• Nasi pracownicy posiadają stałą umowę o pracę z nami i pracują dla naszych klientów

• Wynagrodzenie zgodnie z układem taryfowym BAP (w zależności od wykszałcenia i stanowiska od 9,49 € do 20,23 € na godzinę)

• Możliwość spotkania ciekawych firm i miejsc pracy i rozwiniecia wiedzę

• Znamy miejsca pracy i dbamy o Twoje bezpieczeństwo!

• Pomożemy Ci w złożeniu wniosku na rodzinne (Kindergeld).

• Pomoc w znalezieniu mieszkania dla Ciebie i Twojej rodziny.

• Ubezpieczenie na zdrowie w jednej z największych Ubezpieczalni w Niemczech.

• Gwarantujemy pomoc w załatwianiu spraw urzędowych.

• Praca w okolicach Karlsruhe,Achern, Offenburg,Lahr, Schrambeg, Emmedingen (Schwarzwald)

Zainteresowaliśmy Ciebie?

To już dzisiaj przyszli nam swoje CV w Formacie PDF z dopiskiem " Programista CNC"

Prezentacja firmy

ACROBAT PERSONALDIENSTLEISTUNGEN GMBH

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Automatyka, Praca Motoryzacja / Automotive