Programista/ka PCS7

Trenkwalder

Łódź, łódzkie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź
Obowiązki:
  • programowanie, konfiguracja, testowanie i uruchamianie systemów PCS7,
  • przygotowanie dokumentacji realizowanych projektów.

Wymagania:
  • wyższe wykształcenie informatyczne lub techniczne, preferowane kierunki: automatyka, automatyka napędów, robotyka,
  • praktyczna znajomość programowania oraz konfiguracji sterowników PLC Siemens serii S7,
  • biegła znajomość systemu sterowania PCS7,
  • doświadczenie w projektowaniu, modernizacji oraz serwisowaniu systemów sterowania opartych na oprogramowaniu PCS7,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • znajomość oraz doświadczenie w pracy z dodatkowymi komponentami systemu (CIS CK, Cement, Batch, Route Control itp.) będą dodatkowymi atutami,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej komunikatywnym,
  • zdolność analitycznego myślenia oraz kreatywność,
  • umiejętność współpracy w grupie oraz wymiany doświadczeń,
  • zorientowanie na wyniki.

Oferujemy:
  • przyjazną atmosferę pracy w stabilnej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • motywacyjny system wynagradzania,
  • profesjonalny system szkoleń.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.