Programista JEE w dziale Visual Display

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dołącz do jednego z największych i najszybciej rozwijających się ośrodków badawczo-rozwojowych w regionie. Posiadamy zróżnicowany zespół ekspertów pracujących w dziedzinie technologii języka ludzkiego, wizji komputerowej, dużych zbiorów danych, Internetu przedmiotów i wielu innych.

Programista JEE w dziale Visual DisplayMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Analiza wymagań biznesowych
  • Tworzenie architektury systemu
  • Implementacja / wdrożenie systemu
  • Koordynacja zadań projektowych

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka Java 1.8+
  • Minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia w środowisku  Java Enterprise (JEE)
  • Doświadczenie z kontenerem aplikacji internetowych Tomcat (lub serwerem aplikacji jak JBoss, WebSphere, WebLogic itp.)
  • Doświadczenie z serwerem HTTP Apache
  • Znajomość szkieletu tworzenia aplikacji Spring (Spring framework) i zrozumienie techniki wstrzykiwania zależności
  • Doświadczenie z relacyjnymi bazami danych, jak  MySQL  czy Oracle. Dobra znajomość języka zapytań SQL
  • Dobra znajomość środowiska Linux (Ubuntu)
  • Doświadczenie w używaniu systemu kontroli wersji, jak Git lub P4(Perforce)
  • Doświadczenie w używaniu narzędzi do testów jednostkowych, jak JUnit, Spock, TestNG
  • Doświadczenie w używaniu narzędzi automatyzujących budowę oprogramowania, jak Gradle, Maven lub Ant
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym (B2)

Oferujemy:

  • Stały dostęp do najnowszych technologii
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w opraciu o UoP
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Dofinansowanie nauki j. angielskiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.