Opis stanowiska pracy

Do głównych obowiązków będą należeć:

  • Tworzenie i rozwój aplikacji webowej (frontend) zgodnie z wymaganiami projektu
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Doświadczenie w tworzeniu systemów IT w technologiach webowych (JavaScript)
  • Wiedza na temat zagadnień kompatybilności przeglądarek i zgodności ze standardami
  • Znajomość: JavaScript, JQuery, CSS, HTML5
  • Doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość metodyk tworzenia i testowania oprogramowania

Mile widziane:

  • Znajomość wybranych technologii: PL/SQL, APEX, Angular.js
  • Również innych języków programowania

Oferujemy:

  • Pracę w twórczym, dynamicznym i międzynarodowym środowisku, które zapewnia swobodny transfer wiedzy i doświadczenia z Konsultantami z całego świata
  • Różnorodność projektów i dostęp do ciekawych technologii
  • Szansę na rozwój zawodowy i osobisty w gronie życzliwych, przyjaznych i miłych współpracowników
  • Umowę o pracę umożliwiającą korzystne rozliczenie kosztów uzyskania przychodu (50%)
  • Pakiet Medicover z opieką stomatologiczną (opieką objęta również najbliższa rodzina)
  • Kartę Multisport
  • Benefit finansowy w postaci funduszu inwestycyjnego opłacanego przez CGI
  • Benefit finansowy w postaci dofinansowania zakupu akcji CGI na kanadyjskiej giełdzie
  • Coroczny udział w zyskach CGI (Profit Participation Plan)

Prezentacja firmy

Informacje o CGI<br/>CGI Information Systems and Management Consu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - ERP