Programista JavaScript

Team Connect Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Podstawowe informacje:
Lokalizacja
Warszawa
Wymiar etatu
Pełny etat

Zakres obowiązków:

  • Rozwijanie aplikacji własnych, spełniających potrzeby biznesowe, zgodnie z obowiązującymi procedurami oraz najlepszymi praktykami branżowymi;
  • Parametryzowanie i konfigurowanie systemów informatycznych w zakresie niezbędnym do realizacji potrzeb biznesowych;
  • Analiza, projektowanie i programowanie aplikacji;
  • Dokumentowanie zastosowanych rozwiązań;
  • Raportowanie czasu pracy.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka JavaScript;
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji przy użyciu Angular;
  • Znajomość bibliotek, np. Webpack, Redux;
  • Umiejętność pisania testów z wykorzystaniem Karma/Jasmine;
  • Umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną.

Oferujemy:

  • Pracę w innowacyjnych technologiach
  • Udział w realizacji ciekawych zadań oraz ciągły dostęp do nowych projektów
  • Możliwość zmiany oraz podejmowania dodatkowych projektów
  • Pracę w stabilnej firmie – nagroda Lidera Przedsiębiorczości, Członek Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji
  • Opiekę medyczną dla pracownika i jego rodziny
  • Dostęp do placówek sportowych w całej Polsce
  • Do wyboru – umowa o pracę lub B2B
  • Pomoc w kwestiach organizacyjnych oraz kadrowo-płacowych
  • Indywidualne wsparcie ze strony dedykowanego opiekuna z firmy
  • 2000 zł netto za każde skuteczne polecenie specjalisty do naszych projektów
  • Firmowe grille, na których można wymieniać się doświadczeniami z innych
  • projektów :)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.