Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych.

Dla naszego klienta, firmy z Olsztyna specjalizującej się w rozwiązaniach telemetrycznych i geolokalizacyjnych poszukujemy osoby na stanowisko:

programista JavaScript

Nr ref.: 26753
Praca stała
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie

Zakres obowiązków:
  • Rozwój nowoczesnych aplikacji webowych
  • Implementacja nowatorskich interfejsów uzytkownika

Oczekiwania:
  • Umiejętność programowania w języku JavaScript
  • Dobra znajomość biblioteki jQuery
  • Dobra znajomość HTML5 i CSS3
  • Umiejętność pracy z systemem kontroli wersji (preferowany GIT)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Znajomość angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Mile widziana znajomość: node.js, Grunt, Jasmine, SASS/Less

Oferta:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (po 3 miesięcznym okresie próbnym zatrudnienie o pracę na czas nieokreślony)
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Uczestnictwo w interesujących projektach wdrożeniowych
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji, rozwoju zawodowego i awansu w ramach struktury firmy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)