Programista Javascript - node.js - możliwość pracy zdalnej

Levitated

50-078 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Backend developer node.js

W związku rozwojem poszukujemy programisty node.js którego zadaniem będzie tworzenie aplikacji webowych dla naszych klientów.

Oferujemy

  • Pracę zdalną lub biurze we Wrocławiu przy ul. Ostrowskiego. Pełny etat.
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach dla zagranicznych klientów. Mamy to szczęście że pracujemy w firmami w których management tworzą programiści więc nie ma np. nierealnych terminów ustalonych przez kogoś z marketingu itd.
  • Możliwość rozwoju: dla wszystkich w naszej firmie programowanie to znacznie więcej niż tylko praca. Interesuje nas to, ciągle więc się uczymy i szukamy takich samych ludzi.
  • Elastyczne godziny pracy.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość Javascript.
  • Doświadczenie z node.js, express.
  • Dobrej znajomości języka angielskiego.
  • Dodatkowym atutem jest doświadczenie z amazon s3, rabbit mq, redis, postgres.

Jak zaaplikować?

W zgłoszeniu prosimy o podanie linka do portfolio jeśli takowe posiadasz lub opis paru ukończonych projektów. Za podesłanie sampli kodu w JS dajemy dodatkowe punkty :)

Wymagania

node.js, javascript, język angielski

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą tworzącą duże systemy webowe dla naszych stałych z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
5 000PLN - 7 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
m.in darmowe obiady w biurze
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy