Opis stanowiska pracy

Prężna, stabilna i obsługująca dużych i ciekawych klientów w Polsce i za granicą firma w związku z uruchomieniem dużego projektu o zasięgu ogólnopolskim poszukuje doświadczonego programisty frontowego. Wzmocni on zespół pracujący w Krakowie.

Zakres odpowiedzialności to przede wszystkim praca nad interfejsem dużego i ciekawego systemu, w podejściu RWD.

Konieczne jest posiadanie doświadczenia w tym obszarze IT i umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów. Szukamy ludzi inteligentnych, z talentem, iskrą i chęcią do pracy. Jak już z kimś pracować, to tylko z najlepszymi.

Wymiar pracy: full-time. Forma współpracy - najchętniej umowa na czas nieokreślony w modelu firma-firma. Osobom pracującym zdalnie i firmom podwykonawczym dziękujemy. Szukamy kogoś do pracy na miejscu razem z istniejącym zespołem projektowym, przy dużym projekcie, z którego będą korzystać setki tysięcy ludzi.

Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie dodatkowo uzupełnione premiami.

Wymagania

  • możliwie dobra znajomość możliwie dużego podzbioru następującej listy: backbone, marionette, bootstrap, requirejs, underscore, jquery
  • otrzaskanie z tematami RWD
  • opcjonalnie: umiejętność programowania w PHP lub Java,
  • opcjonalnie: node.js,
  • opcjonalnie: znajomość oraz frameworków do pisania testów jednostkowych (JS).
  • koniecznie: poczucie humoru i żywa inteligencja

Prezentacja firmy

Nonstop od 10 lat tworzy dedykowane, skalowalne rozwiązania IT dla klien... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
czas nieokreślony - jak najdłużej
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy