Programista JavaScript (1 rok doświadczenia, do 8.000 PLN)

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego Klienta, międzynarodowej grupy kapitałowej z branży produkcyjnej, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko:

Front-end / JavaScript Developer

Obowiązki:

  • tworzenie stron internetowych w oparciu o projekty graficzne i makiety,
  • rozwój bieżących stron i aplikacji WWW,
  • udział i pomoc w identyfikacji najlepszych rozwiązań technologicznych,
  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu.

Klient oferuje:

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B
  • rozwój w ramach projektów krajowych i międzynarodowych
  • wynagrodzenie do 8.000 PLN plus pakiet benefitów

Wymagania:

  • około 1 roczne doświadczenie w tworzeniu komercyjnych stron i aplikacji web,
  • bardzo dobra znajomość technologii front-endowych: HTML5, CSS3, JavaScript (w tym bibliotek jQuery lub prototype),
  • znajomość zagadnień związanych z UX/UI,
  • doświadczenie z Responsive Web Design i stronami mobilnymi,
  • znajomość systemu kontroli wersji Git,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość Bootstrap, Foundation itp.,
  • zanjomość Less, Sass,
  • znajomość build systemów: Gulp, Grunt,
  • podstawowa znajomość PHP (OOP) lub Python.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media