Relyon Recruitment (pl)

Programista JavaEE

Miejsce pracy:

Obowiązki:

  • tworzenie aplikacji w technologii JavaEE,
  • szybka możliwość rozwoju,
  • praca przy wielu miedzynarodowych projektach z branży finansowej

Wymagania:

  • znajomość JPA, EJB, JSF, JBoss,
  • Znajomość bazy danych Oracle lub MS SQL,
  • minimum ponad 2 letnie doświadczenie komercyjne w pracy przy projektach z Java EE i znajomość podstawowych framework`ów,
  • znajomość Spring, Hibernate, Groovy, Grails czy też Maven,

Zaplusujesz jeśli:

  • Łatwo nawiązujesz kontakty, jesteś osobą komunikatywną, otwartą i lubisz pracować w zespole,
  • Chcesz rozwijać swoje umiejętności zawodowe,
  • Rzetelność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań to Twoje hasło przewodnie,
  • Sprawnie organizujesz sobie pracę,
  • A innowacyjność i kreatywność to Twoje drugie imię.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe,
  • stabilne zatrudnienie od początku na umowę o pracę,
  • szeroki wachlarz benefitów,
  • ogromny kaliber realizowanych projektów.
Dlaczego Relyon?

Jako Twoi partnerzy w rekrutacji chcemy wykorzystać nasze specjalistyczne doświadczenie, znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę i być na każdym etapie Twojego procesu zatrudniania.
Chcesz wiedzieć więcej?
A może szukasz czegoś innego?

Skontaktuj się z nami, a chętnie porozmawiamy z Tobą o tej lub o innych ofertach!

Relyon Recruitment (pl) office@relyon.pl
Pracodawców znamy doskonale. Teraz chcemy poznać Ciebie!