Opis stanowiska pracy

Spółka Cinkciarz.pl to jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie. Z usług lidera internetowego rynku wymiany walut korzystają m.in. przedsiębiorstwa i instytucje rozliczające się z zagranicznymi kontrahentami oraz klienci indywidualni. Od 2010 r. firma z powodzeniem funkcjonuje w sektorze fintech. System rozwiązań, które oferuje to innowacyjny produkt finansowy w całości zaprojektowany i wdrożony przez zespół najlepszych specjalistów branży IT zatrudnionych w spółce.

Programista Java

Miejsce pracy: Zielona Góra

Zakres obowiązków będzie obejmował:

  • udział w projektowaniu, implementacji oraz utrzymaniu modułów platformy wymiany walut przez Internet oraz innych projektów rozwijanych przez firmę.

Wymagania:

  • znajomość wybranych technologii i frameworków (JPA, JSF, EJB, Hibernate, Spring i inne),
  • dobra znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSQL, MySQL),
  • znajomość Web Services (SOAP, REST),
  • znajomość GIT,
  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • doświadczenie w programowaniu JEE,
  • znajomość wybranych serwerów np. jBoss, WebSphere, Tomcat,
  • dobra znajomość XML, CSV, JSON,
  • znajomość JavaScript (jQuery, AJAX), XHTML, CSS i standardów W3C,
  • znajomość narzędzi projektowych,
  • znajomość wzorców projektowych i dobrych praktyk programistycznych.

Wymagania

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające kompetencjom,
  • elastyczny czas pracy,
  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych oraz konferencjach branży IT,
  • pracę nad realizacją innowacyjnych projektów w nowoczesnych technologiach,
  • lekcje języka angielskiego z native speakerem,
  • udział w zajęciach sportowych,
  • świeże owoce,
  • bilety na wydarzenia sportowe,
  • dostęp do firmowej biblioteki.

Prezentacja firmy

Portal finansowy Cinkciarz.pl zapewnia dostęp do najpopularniejszych usł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Inżynieria, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management