NBC is an innovative company specializing in outsourcing of IT staff. We currently employ nearly 400 specialists in Poland. Our employees participate in business and design innovations in banking, shared service centers, industry and big IT companies.

Programista Java

Miejsce pracy: Wrocław
NBC Sp. z o.o.

Wyzwania:

Jeżeli posiadasz doświadczenie techniczne i chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę o biznesie i nowych technologiach. Chcesz eliminować potencjalne zagrożenia w projekcie, proponować nowe rozwiązania, mieć wpływ na pracę zespołu- aplikuj!

Zadania:

  • Realizowanie prac programistycznych
  • Testowanie wytworzonego oprogramowania
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej
  • Aktywne uczestnictwo w tworzeniu oprogramowania i stosowanych rozwiązań technologicznych z wykorzystaniem technologii Java/J2EE w realizowanych projektach
  • Zapewnienie wysokiej jakości kodu źródłowego
  • Współpraca z zespołami realizującymi projekt

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym lub pokrewnym
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność programowania w Java
  • Znajomość technologii J2EE, w szczególności: Javascript - w tym jQuery, HTML, CSS, JSP, Spring MVC, Hibernate
  • Doświadczenia w programowaniu aplikacji WWW
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji technicznej

Mile widziane:

  • Znajomość Angular.js
  • Znajomość Apache Camel
  • WebServices
  • Oracle DB (SQL, PL/SQL)

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z czołowych firm branży IT w Europie
  • Dostęp do najnowszych technologii z obszaru IT
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • Pakiet dodatkowych benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.