Programista Java

VLOG

Warszawa, mazowieckie

VLOG

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Projektowanie i programowanie nowych rozwiązań w technologiach Java (Java8, Spring Boot, Core, Data JPA, Security, MVC, Hibernate, EJB) w zespole działającym zgodnie ze Scrum
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Współpraca z kierownikami projektów, Scrum Masterami i właścicielami produktów oraz innymi zespołami
  • Przeprowadzanie testów jednostkowych
  • Optymalizacja procesu wytwarzania oprogramowania: Continuous Integration, zapewnienie jakości
  • Definiowanie i rozwijanie dobrych praktyk i standardów programistycznych
  • Wykonywanie code review

Oczekiwania:

  • Praktyczna znajomość Javy i zasad programowania obiektowego
  • Znajomość dobrych praktyk wytwarzania oprogramowania
  • Znajomość: EJB, JPA/Hibernate, Spring, Web Services (SOAP, REST)
  • Umiejętność pracy w IDE (InteliJ lub Eclipse lub Netbeans)
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację z innymi programistami
  • Podstawowa znajomość technologii webowych: HTML, CSS, Javascript

Oferujemy:

  • Umowę B2B na stałą stawkę miesięczną 10.000 – 15.000 zł + VAT (w zależności od doświadczenia)
  • 20-26 dni płatnej przerwy w świadczeniu usług w roku
  • Udział w unikalnych projektach o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym (projekty związane m.in. z biometryką)
  • Konkretny budżet na szkolenia i certyfikaty, udział w konferencjach
  • Elastyczny czas pracy
  • Premie projektowe

VLOG