Programista Java

Team Connect Sp. z o.o.
Podstawowe informacje:
Lokalizacja
Warszawa
Wymiar etatu
Pełny etat

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i rozwijanie aplikacji opartych na technologii JEE
  • Realizacja bieżących zadań developerskich wynikających z planu projektu
  • Współpraca z zespołem w procesie wytwarzania oprogramowania,
  • Raportowanie realizowanych zadań

Wymagania:

  • Min. rok doświadczenia w tworzeniu rozwiązań z wykorzystaniem technologii JEE
  • Dobra znajomość Java 8 oraz technologii popularnych rozwiązań typu Open Source
  • (m.in. Velocity/Freemarker, Spring 4, Spring MVC, Hibernate 5)
  • Znajomość technologii webowych (HTML, Javascript, AJAX)
  • Znajomość standardu mapowania obiektowo-relacyjnego - JPA 2.1
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z bazami danych Oracle
  • Praktyczna znajomość środowiska developerskiego opartego o Eclipse
  • Umiejętności z zakresu analizy i projektowania systemów informatycznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji

Mile widziane:

  • Znajomość technologii: Spring Boot, GWT, Web Services (SOAP/REST), Spring Thymeleaf, JQuery, CXF, Springa Data, Sencha EXT JS6, Jasper Reports
  • Znajomość baz danych PostgreSQL

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.