Cyclad Sp. z o.o.

Programista Java

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i wdrażanie złożonych, wielowarstwowych aplikacji
  • Zapewnienie użyteczności informacji zwrotnych i specyfikacji funkcji w celu stworzenia technicznych rekomendacji
  • Analiza wymagań oprogramowania w celu ustalenia wykonalności projektu w danym czasie i z danymi ograniczeniami
  • Współpraca z zespołem analityków biznesowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub ostatnie lata studiów
  • Bardzo dobra znajomość języka Java i technologii JEE oraz baz danych Oracle
  • Znajomość framework’a Spring i serwerów aplikacji JBoss, WebSphere
  • Znajomość systemu operacyjnego Linux
  • Znajomość JavaScript (ES5, ES6) i framework’a AngularJS (1.6) będzie atutem

Oferujemy:

  • Pracę w sektorze bankowym
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport)
  • Stałe wsparcie opiekuna z Cyclad
  • Współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.