Programista Java

Agora SA

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy jedną z największych firm medialnych w Polsce. Tworzymy portale i projekty internetowe, prasę, radio, kino, telewizję, reklamę zewnętrzną, wydajemy książki oraz produkujemy i dystrybuujemy filmy. Gazeta.pl, Gazeta Wyborcza, Avanti, Radio Złote Przeboje, Kino Helios, Stopklatka to tylko niektóre z naszych marek.

Dołącz do naszego zespołu jako

SZUKAMY OSOBY, KTÓRA BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:

  • tworzenie i rozwój serwisów internetowych w technologii Java/J2EE,
  • współprojektowanie aplikacji internetowych.

NASZE WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe (ewentualnie studenci ostatnich lat studiów),
  • znajomość Java (JEE),
  • znajomość Spring Framework,
  • podstawowa znajomość baz danych (Oracle, MySql),
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej,
  • chęć poznawania nowoczesnych technologii internetowych,
  • motywacja do nauki i rozwoju zawodowego,
  • znajomość rozwiązań klasy ESB (mile widziana).

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o wybraną formę współpracy – umowa o pracę, umowa cywilnoprawna, bądź własna działalność gospodarcza,
  • dodatkowe benefity, m.in. kartę Multisport i kartę zdrowotną w przypadku umowy o pracę,
  • możliwość praktycznego wykorzystywania takich technologii jak serwer aplikacyjne  Weblogic, bazy danych Oracle, serwer wyszukiwania pełnotekstowego Solr, czy ServiceMix,
  • dostęp do najnowszych technologii, rozwiązań, metodyk (np. SCRUM ),
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach i konferencjach,
  • wymianę wiedzy w zespole, m.in. podczas cyklicznych szkoleń wewnętrznych,
  • przyjazną, twórczą i wspierającą atmosferę pracy,
  • elastyczny czas pracy.

CZEKAMY NA TWOJE CV!

Prezentacja firmy

Jesteśmy jedną z największych firm medialnych w Polsce. Tworzymy portale... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości