Opis stanowiska pracy

  • Implementacja nowych funkcjonalności systemów informatycznych dla medycyny, w tym usług i rozbudowanych API.
  • Analiza zgodności funkcjonowania systemu z projektem i założeniami.
  • Tworzenie interfejsów użytkownika w HTML5 oraz JavaScript.

Wymagania

  • Dobra znajomość i doświadczenie w Java EE.
  • Mile widziane doświadczenie w Java SE.
  • Znajomość AngularJS, HTML5, JavaScript.
  • Znajomość SQL.
  • Mile widziana znajomość oprogramowania dla medycyny, np. klasy HIS, RIS lub PACS.

Prezentacja firmy

Riget Software Sp. z o.o. jest producentem oprogramowania na rynek medyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
5 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy