Diebold Nixdorf Sp. z.o.o.
Diebold Nixdorf jest jednym ze światowych liderów w dostarczaniu usług i technologii płatności dla banków i firm handlowych. Firma Diebold Nixdorf zatrudnia około 25 000 pracowników i jest obecna w ponad 130 krajach. W sumie na bazę zainstalowanych urządzeń Diebold Nixdorf składają się ponad dwa miliony bankomatów i systemów kasowych, obsługujących ponad 25 języków.

W Polsce Diebold Nixdorf prowadzi swoją działalność od 1990 roku. Główne biuro znajduje się w Warszawie, oddziały regionalne zlokalizowane są w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Szczecinie.

Aktualnie do działu EFTPOS poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista JAVA

Miejsce pracy: Warszawa

Wincor Nixdorf jest czołowym producentem bankomatów i systemów obsługi płatności w Europie i na świecie. W 2014 roku zajęliśmy 1. miejsce pod względem liczby zainstalowanych systemów kasowych w Europie i 2. miejsce w światowym rankingu sprzedanych bankomatów.

Jesteśmy liderem w dziedzinie rozwoju i wdrażania zaawansowanych technologii informatycznych, takich jak technologia biometrycznego uwierzytelniania transakcji "Finger Vein" czy płatnicze technologie zbliżeniowe.

Działamy już 63 lata, od 25 lat jesteśmy obecni w Polsce. Oprócz lokalnej spółki w Polsce działają aż cztery centra kompetencyjne: Global Customer Care Center, Regional Administration Center, Global Delivery Center i Global Software Solutions.

Twoje zadania:

  • projektowanie i tworzenie oprogramowania w JAVA 8;
  • współpraca z innymi osobami w ramach zespołu, wspólne podejmowanie decyzji projektowych;
  • dbanie o jakość tworzonego kodu źródłowego.

Oczekujemy od Ciebie:

  • przynajmniej dwuletniego doświadczenia w tworzeniu oprogramowania z wykorzystaniem JAVA/J2EE;
  • znajomości frameworka Spring;
  • znajomości zagadnień relacyjnych baz danych oraz ORM;
  • umiejętności analitycznego myślenia;
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.

Oferujemy Ci:

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • realizację projektów w ambitnym zespole, zgodnie ze SCRUM;
  • udział w ciekawych projektach, zapewniających rozwój zawodowy;
  • pracę z wykorzystaniem nowych technologii;
  • możliwość realizacji własnych pomysłów w ramach wykonywanych prac;
  • zatrudnienie na umowę o pracę (możliwe są inne formy współpracy);
  • dostęp do szkoleń zawodowych i językowych;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • możliwość skorzystania z programu Benefit (Karta Multisport);
  • elastyczny czas pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.