Programista JAVA

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1080991

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Współpraca: kontrakt B2B Wynagrodzenie: 500 – 600 zł + VAT

Opis stanowiska:

  • pisanie kodu źródłowego systemu tworzonego od podstaw
  • pokrywanie kodu źródłowego testami jednostkowymi
  • tworzenie dokumentacji w kodzie źródłowym (Javadoc)
  • aktywny udział w wewnątrz-zespołowej wymianie wiedzy

Wymagania:

  • minimum dwa lata doświadczenia w Java /J2EE
  • znajomość metodologii wytwarzania oprogramowania
  • znajomość zagadnień i praktyki używania JPA oraz Hibernate
  • znajomość wybranych technologii: JBoss, EJB 3, AJAX, JSP 2, Web Services, JUnit, Git
  • znajomość angielskiego na poziomie dokumentacji technicznej

Co proponujemy?

  • Wynagrodzenie płatne w terminie 14 dni,
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – m.in. umowa podwykonawcza (B2B)

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland