programista java

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, dostawcy rozwiązań IT do sektora finansowego poszukujemy obecnie Kandydata na stanowisko:

programista javaMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Analiza wymagań użytkowników
  • Projektowanie architektury rozwiązania
  • Programowanie w języku JAVA
  • Testowanie przygotowanych rozwiązań
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Dobrej znajomości technologii Java, wzorce projektowe
  • Przynajmniej 3 lata doświadczenia jako programista Java
  • Znajomości Google Web Toolkit, protokół SOAP, JasperReports, Git, Jenkins, Sonar
  • Znajomości zagadnień testowania jednostkowego: JUnit, Mockito
  • Mile widziana znajomość JavaScriptu oraz frameworków jQuery i Bootstrap
  • Znajomości relacyjnych baz danych (PostgreSQL) oraz obiektowych (CouchDB
  • Znajomości systemów kontroli wersji: Git, SVN

Oferujemy:

  • Możliwość dynamicznego rozwoju dzięki jasnym ścieżkom kariery
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w najnowszych technologiach przy użyciu innowacyjnych narzędzi
  • Samodzielność w działaniu oraz możliwość współpracy w ramach doświadczonego zespołu
  • Możliwość dofinansowania do kursu językowego
  • Możliwość ciągłego poszerzania swojej wiedzy poprzez dostęp do firmowej biblioteki książek i multimediów
  • Profesjonalne wdrożenie do pracy dzięki programowi mentoringu i adaptacji zawodowej
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, karnet sportowy, ubezpieczenie grupowe)
  • Pozytywna, niekorporacyjna atmosfera pracy

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mailowo: dko@hrk.eu lub telefonicznie 667 313 167.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.