Programista Java

Neoteric

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy programistów, którzy dołączą do zespołu tworzącego nowy centralny system do zarządzania jedną z największych firm ubezpieczeniowych działających w Polsce.

Praca w pełnym wymiarze czasu w Warszawie. Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenie z zakresu technologii wykorzystywanych w projekcie
  • szkolenie dziedzinowe
  • pomoc w relokacji
  • karty multisport
  • prywatne ubezpieczenie medyczne

Projekt prowadzony jest przez doświadczony zespół managerów w metodyce agile.

Wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w programowaniu Java
  • Praktyczne doświadczenie w pracy w zwinnych zespołach
  • Programowania obiektowego
  • Umiejętności korzystania z narzędzi wspierających wytwarzanie oprogramowania (GIT, Maven)

Prezentacja firmy

Naszą misją jest dostarczanie systemów, które się opłacają. Tę mi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy