Programista Java

Techmetria

Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy programistów i projektantów, których zadaniem będzie realizacja nowoczesnych systemów informatycznych dla firm.

Wymagania
•    wykształcenie wyższe z obszaru informatyki lub pokrewne,
•    2 lata doświadczenia w programowaniu Java/J2EE,
•    znajomość wzorców projektowych Java,
•    znajomość SQL oraz baz danych (np. Oracle lub PostgreSQL),
•    znajomość Spring, Hibernate,
•    mile widziana znajomość JSF, Maven, HTML5, JavaScript, AngularJS
•    znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (w tym umiejętność czytania dokumentacji technicznej),
•    samodzielność, kreatywność.

Oferujemy:
•    pracę nad ciekawymi technologicznie projektami,
•    możliwość nauki technologii i rozwoju zawodowego,
•    atrakcyjne wynagrodzenie.

Prezentacja firmy

Techmetria jest producentem i dostawcą zaawansowanych rozwiązań i usług ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy