ProData Consult

Programista Java

Od: ProData Consult
Miejsce pracy: Lublin / Zamość

INFORMACJE O PROJEKCIE:

  • Branża: Energetyczna.
  • Lokalizacja: Lublin/Zamość
  • Język projektu: polski.
  • Długość projektu: 12 miesięcy z możliwością przedłużenia.
  • Start: ASAP.

ZADANIA:

  • Realizacja zadań o wysokiej i normalnej złożoności (Java).
  • Testowanie developerskie zrealizowanych funkcjonalności.
  • Proponowanie sposobu implementacji realizowanych wymagań (Java).
  • Wsparcie wytwarzaniu dokumentacji powdrożeniowej.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: techniczne, informatyczne.
  • Doświadczenie zawodowe w tworzeniu systemów przy wykorzystaniu JAVA: 3 lata, w tym rok na stanowisku Starszego programisty.
  • Bardzo dobra znajomość programowania w języku JAVA poparte doświadczeniem w projektach informatycznych.
  • Bardzo dobra znajomość języka SQL.
  • Znajomość wzorców projektowych.
  • Analityczny sposób myślenia.
  • Otwartość, komunikatywność, kreatywność.
  • Znajomość notacji UML 2.0.
  • Java Standard Edition 8.
  • JSF –JavaServer Faces.
  • EJB- Enterprise JavaBeans.
  • Microsoft SQL Server.
  • ORM- Object-Relational Mapping.
  • GIT.
  • REST.
  • SOAP.
  • MAVEN.

MILE WIDZIANA:

  • PrimeFaces - Biblioteka dodatkowych. komponentów graficznych dla JSF, tworzących interfejs użytkownika.
  • Quartz – Biblioteka wspomagająca harmonogramowanie zadań.
  • Socialauth – Biblioteka wspomagająca uwierzytelnianie oraz pobieranie informacji o użytkowniku z portali społecznościowych Facebook4j – Biblioteka wspomagająca tworzenie żądań do Facebook Graph API.
  • Mile widziana znajomość sektora energetycznego.

OFERUJEMY:

  • Współpracę pełną wyzwań i nowych możliwości.
  • Udział w międzynarodowym projekcie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na modelu B2B.
  • Dofinansowanie pakietu opieki medycznej oraz karty Multisport.