IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Programista Java

Miejsce pracy: Łódź, Kraków

Zadania:

  • Analiza kodu aplikacji i jego naprawa
  • Projektowanie nowych funkcjonalności w aplikacji
  • Projektowanie usprawnień działania aplikacji i sposobów komunikacji aplikacji z otoczeniem
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w programowaniu w języku Java/ J2EE
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy z bazami danych Oracle, mile widziany mySQL
  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • Umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty Multisport
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ".

IT Connect Sp. z o.o.