Opis stanowiska pracy

Tworzenie aplikacji bazodanowych w oparciu o platformę Java (JBoss, WildFly,  JSF, Richfaces) oraz bazę PostgreSQL

Tworzenie rozwiązań bazujących na elektronicznych formularzach oraz WebServices:

  • Tworzenie dynamicznych formularzy xForms,
  • Tworzenie transformat XSL do prezentacji danych zawartych w dokumentach XML

Projektowanie i rozbudowa Web Services w oparciu o technologię Java

Rozwój i utrzymywanie pozostałych aplikacji tworzonych przez firmę

Wymagania

  • Minimum rok doświadczenia w programowaniu w środowisku Java
  • Znajomość środowiska Eclipse, serwera aplikacyjnego JBOSS
  • Znajomość SVN, GIT
  • Znajomość i rozumienie praktyk Agile
  • Znajomość zagadnień związanych z budową i przetwarzaniem dokumentów XML, w oparciu o XSL

Prezentacja firmy

IMERI Sp. z o.o. jest firmą informatyczną działającą od 2002r. na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
6 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych