Programista Java

3a.pl

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

3a pl to firma wyspecjalizowana w tworzeniu dedykowanych systemów informatycznych dla biznesu. Pracujemy m. in. dla Klientów z Wielkiej Brytanii, Niemiec i Szwajcarii.

Obecnie poszukujemy doświadczonych programistów technologii Java do nowo tworzonego oddziału firmy w Kielcach. Oferujemy zaangażowanie w projektowanie i rozwój interesujących systemów głównie dla zagranicznych Klientów firmy.

Wymagania

Wymagamy:

  • dobrej znajomości technologii Java EE / SE,
  • dobrej znajomości relacyjnych baz danych,
  • bardzo dobrej znajomości technik OOP i wzorców projektowych,
  • znajomości języka angielskiego

Ponadto mile widziane będą:

  • znajomość HTML/CSS/JavaScript,
  • znajomość LifeRay,
  • biegła znajomość angielskiego (pisemna i ustna komunikacja z Klientem)

Prosimy o przesyłanie CV wraz z ramowymi wymaganiami finansowymi.

Prezentacja firmy

Nasza firma to dynamicznie rozwijające się informatyczne biuro projektow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy