Opis stanowiska pracy

Headhunters Agencja Pracy to polska firma świadcząca usługi w zakresie konsultingu personalnego na rynku krajowym i zagranicznym. Trzon działalności Oddziału w Katowicach to procesy rekrutacyjno – selekcyjne głównie w oparciu o metodę direct oraz executive search na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 10079.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista Java

Wymagania

OCZEKUJEMY:
* znajomość języka JAVA
* znajomość tematyki relacyjnych baz danych ( mile widziane doświadczenie w pracy z bazami Oracle)
* znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji

DOCENIAMY:
* praktyczną znajomość narzędzia Maven
* znajomość zagadnień związanych z systemami kontroli wersji ( SVN, Git)
* znajomość zagadnień związanych z Java EE ( JPA, EJB, CDI, JAX-RS, JAX-WS)

OFERUJEMY:
* elastyczny czas pracy, elastyczne formy zatrudnienia
* wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
* pracę przy ciekawych projektach, w tym badawczych
* możliwość podążania za aktualnymi trendami: cloud computing, mobile
* szkolenie wewnętrzne i zewnętrzne
* doskonałą atmosferę pracy

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy