Relyon Recruitment (pl)

Programista Java

Miejsce pracy:

Opis stanowiska:

  • Współpraca w zespołach międzynarodowych - w branży bankowej / finansowej
    (bankowość inwestycyjna)
  • Mainstreamowe technologie Java, w wersji backend (Spring, Hibernate) lub full-stack (Angular JS)
  • Prestiżowy brand i wyjątkowa kultura pracy (szkolenia, certyfikaty, bogaty pakiet socjalny, stabilne zatrudnienie na umowę o pracę),
  • Praca w Trójmieście,
  • oraz bardzo dobre warunki finansowe.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie komercyjne w pracy z Java EE i znajomość podstawowych framework`ów,
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, - chęć rozwoju przy najbardziej znaczących projektach w branży u Klientów całego świata
  • Praktyczna znajomość baz Oraclowych
  • Znajomość frameworków i narzędzi programistycznych powiązanych z aplikacjami Java (pref. Spring, Hibernate, Eclipse, Hybris, ...),

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Pracę na terenie Trójmiasta, w dobrej lokalizacji,
  • Pensję zależną od doświadczenia i stałe podwyżki,
  • Bogaty pakiet socjalny.
Dlaczego Relyon?

Jako Twoi partnerzy w rekrutacji chcemy wykorzystać nasze specjalistyczne doświadczenie, znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę i być na każdym etapie Twojego procesu zatrudniania.
Chcesz wiedzieć więcej?
A może szukasz czegoś innego?

Skontaktuj się z nami, a chętnie porozmawiamy z Tobą o tej lub o innych ofertach!

Relyon Recruitment (pl) office@relyon.pl
Pracodawców znamy doskonale. Teraz chcemy poznać Ciebie!