Opis stanowiska pracy

Koncept-Informatyka sp. z o.o. realizuje projekty w Java EE.

Obecnie tworzymy aplikację przetwarzającą dane o pojazdach dla dużego klienta w Stanach Zjednoczonych.

Aplikacja ta pomaga podejmować decyzję w optymalizacji zakupów i innych decyzji dotyczących flot samochodowych elektrowni i innych dużych korporacji.

Dla tej aplikacji obecnie dodajemy dodatkowe moduły np: informacji o lokalizacji pojazdów (GPS).

W naszej pracy używamy wielu narzędzi i technologii programistycznych : Spring Roo, JUnit, Spoon oraz wzorce projektowe.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Dobrej znajomości programowania obiektowego.
  • Znajomości języka angielskiego.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w CSS, HTML, XHTML.
  • Doświadczenie w SQL.

Prezentacja firmy

Koncept-Informatyka Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się tworzenie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Project Management