Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych.

 Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

programista Java

Nr ref.: 21962
Praca stała
Lokalizacja: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:
  • tworzenie nowych aplikacji w oparciu o technologię Java
  • aktualizacja aplikacji związana z rozwojem technologii i potrzebami użytkownika
  • realizacja projektów na potrzeby Grupy przy współpracy z innymi programistami, testerami oraz analitykami

Oczekiwania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość technologi Java/JEE
  • mile widziana znajomość MS Silverlight, jQuery oraz Ajax
  • znajomość HTML oraz JavaScript będzie dodatkowym atutem
  • znajomość systemów operacyjnych Windows/ Linux
  • mile widziana znajomość Języka SQL

Oferta:
  • praca w technologiach multi - środowiskowych
  • możliwość uczestnictwa w interesujących projektach
  • możliwość rozwoju

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)