Programista Java

Team Connect Sp. z o.o.
Podstawowe informacje:
Lokalizacja
Białystok
Wymiar etatu
Pełny etat

Zakres obowiązków:

  • Analiza wymagań klienta
  • Opracowywanie projektu oprogramowania wraz z dokumentacją techniczną
  • Implementacja rozwiązań biznesowych opartych o technologie Java
  • Tworzenie i utrzymanie rozwiązań dla przemysłu
  • Implementacja testów automatycznych

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia jako programista Java
  • Znajomość framework'ów: Spring, SpringBoot, Hibernate (lub inny ORM)
  • Umiejętność tworzenia web service's bazujących na SOAP lub REST
  • Doświadczenie w implementacji testów jednostkowych np. JUnit z wykorzystaniem Mockito lub JMockit
  • Umiejętność budowania projektu przy pomocy MAVEN lub Gradle
  • Doświadczenie w pracy z repozytorium kodu Git/ Gerrit
  • Doświadczenie w tworzeniu/rozwijaniu aplikacji webowych
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość zwinnych metodyk wytwarzania oprogramowania - Agile
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość niektórych z wymienionych technologii: GWT, JSP, Servlets, JavaScript, ExtJS, AngularJS, Vaadin, Selenium, Spock, LoadUI, JMeter, Groovy, Docker, Elasticsearch
  • Doświadczenie z systemami operacyjnymi Unix/ Linux
  • Znajomość innego języka obcego (niemiecki lub francuski)

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowych i doświadczonych zespołach dla największych światowych korporacji przemysłowych z branży Aerospace & Defence
  • Stabilność zatrudnienia w ciągle rozwijającym się oddziale firmy
  • Pakiet benefitów dostosowany do indywidualnych potrzeb (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na zycie, ubezpieczenie społeczne)
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Niepowtarzalną atmosferę w zgranym zespole

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.