Opis stanowiska pracy

tworzenie i utrzymanie oprogramowania
przeprowadzanie wstępnych testów oprogramowania
tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej
analiza istniejących i przyszłych wymagań funkcjonalnych

Wymagania

- Dobra praktyczna znajomość języka Java, JEE,
- Doświadczenie komercyjne min. 1 rok w tworzeniu aplikacji web’owych lub usługowych,
- Dobra praktyczna znajomość SQL i relacyjnych baz danych,
- Umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole,
- Znajomość wzorców projektowych,
- Znajomość Spring,

Prezentacja firmy

W KAMSOFT tworzymy systemy informatyczne oraz oprogramowanie, z których ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
docelowo na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy