Opis stanowiska pracy

Praca zdalna

Interesujące projekty dla znanych firm krajowych lub projekty zagraniczne

Elastyczne warunki pracy

Możliwość awansu

Dodatkowe informacje:

- Zapotrzebowanie:

  • 3 osoby Developerzy Java frontend lub backend
  • 3 osoby - React/Angular
  • 2 osoby - programista .Net

- Wielkość zespołu: 4 zespoły kilkuosobowe

- Od kiedy: start pierwszego projektu w grudniu, kolejne ruszają styczniu, lutym i marcu

- Czas trwania projektu: długoterminowy. Pierwsza umowa na rok czasu z możliwością przedłużenia

- Kontynuacja: osoby zainteresowane mogą być przeniesione do innych projektów

- Umowa: akceptujemy każdy rodzaj umowy: b2b / dzieło / zlecenie / praca (Tylko Katowice)

- wynagrodzenie rynkowe i negocjowane w zależności od wybranej umowy i doświadczenia

- Możliwość przeniesienia również do projektów zagranicznych.

Otwarte pozycje:

  • .Net zdalnie
  • Java zdalnie
  • frontend developer zdalnie
  • React/Angular
  • C++ zdalnie
  • iOS zdalnie

Za każde polecenie zakończone zatrudnieniem oferujemy przelew w wysokości 500zł. Bardzo proszę popytać się po znajomych czy nie byliby zainteresowani.

Wymagania

Minimum rok doświadczenia zawodowego.
Umiejętność dobrej samoorganizacji pracy
Rzetelność i terminowość
Dostępność online w ciągu dnia roboczego.

Prezentacja firmy

JJ Soft jest dynamicznie rozwijającą się firmą, od 2007roku świadczącą u... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
4 000PLN - 13 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy