Programista Java/Wdrożeniowiec/Wsparcie Klienta

QBS - Quality Business Software Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki kandydata:

- rozwój istniejącego oprogramowania, tworzenie oprogramowania dedykowanego lub nowych produktów z wykorzystaniem zarówno technologii desktopowych jak i webowych

- udział w projektach wewnętrznych

- rozwój istniejących programów/systemów u naszych klientów, praca z klientem

- prace serwisowe związane z oprogramowaniem i wsparcie klienta

- wdrożenia oprogramowania i szkolenia użytkowników w zakresie wdrażanych elementów

- praca w pełnym wymiarze godzin

Wymagania

Podstawowe:

- komunikatywność

- znajomość języka java w stopniu dobrym

- znajmość języka SQL i baz danych w stopniu podstawowym (SQL Server, Oracle, PostgreSQL)

- umiejętność czytania kodu

- umiejętność szybkiego uczenia się

- umiejętność rozwiązywania trudnych problemów

- umiejętność algorytmicznego myślenia i konstruowania wniosków

- angielski (w stopniu wystarczającycm do czytania dokumentacji)

Dodatkowe atuty mile widziane:

- znajomość javascript, html, php

- doświadczenie w pracy z klientem

- doświadczenie w opiece nad produktem

- doświadczenie w pracy przy systemach webowych

Prezentacja firmy

QBS – Quality Business Software istnieje już prawie 30 lat. Od początku ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
od 3 miesięcy
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
20PLN - 50PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy