Opis stanowiska pracy

X-TRADE BROKERS Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Warszawie, jest dynamicznie rozwijającą się instytucją specjalizującą się w obrocie nowoczesnymi pochodnymi instrumentami finansowymi. Oferujemy dostęp do rynku giełdowego (rynek regulowany GPW i rynek New Connect) oraz OTC (waluty i towary). Posiadamy również sieć oddziałów w Europie: Czechy, Słowacja, Hiszpania, Portugalia, Włochy, Francja, Niemcy, Rumunia.

Wymagania

Opis stanowiska

  • współpraca z doświadczonym zespołem w projektowaniu, tworzeniu i rozwijaniu systemów IT/FX Trading
  • analiza wymagań i projektowanie optymalnych, skalowalnych rozwiązań
  • implementacja i przeprowadzanie testów jednostkowych i integracyjnych
  • serwisowanie nowo tworzonych aplikacji

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat (informatyka, matematyka, fizyka, lub pokrewne) lub min. rok
  • doświadczenia komercyjnego w obszarze IT
  • dobra znajomość min. jednego z języków: Java, Scala, C# (.NET), Python
  • znajomość podstaw algorytmiki i podstawowych struktur danych
  • znajomość warsztatu pracy programisty (IDE, SVN, Git, itp.)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • chęć rozwoju i nauki

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość zasad programowania obiektowego oraz funkcyjnego
  • znajomość baz danych SQL oraz NoSQL
  • zainteresowania dot. systemów czasu rzeczywistego i systemów rozproszonych

Oferujemy

  • udział w nieszablonowych projektach informatycznych realizowanych w obszarze globalnego rynku finansowego
  • możliwość zdobycia bezcennego doświadczenia programistycznego i projektowego od najlepszych specjalistów IT
  • pakiet świadczeń pozapłacowych

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Naszą misją jest tworzenie najbardziej efektywnego i przyjaznego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca Inżynieria