Programista Java / Java Developer

Sygnity S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Sygnity to wiodący polski dostawca rozwiązań informatycznych. Na rynku działamy już od 1991 roku. Oferujemy pełen zakres usług informatycznych i kompleksową obsługę w ośmiu kluczowych sektorach gospodarki. Nasze rozwiązania stosuje większość banków w Polsce, wszystkie najważniejsze urzędy państwowe oraz największe koncerny energetyczne. Posiadamy biura w 15 miastach w Polsce.

Kto tworzy Sygnity?
Eksperci dziedzinowi, pasjonaci technologii, mistrzowie transformacji i ambitni liderzy!

Chcesz stać się częścią czołowej firmy w branży IT?
Szukamy ludzi z pasją, którzy nie boją się nowych wyzwań i chcą stać się częścią firmy kochającej branżę IT. Jeśli jesteś profesjonalistą IT - wykorzystaj w pełni swoje umiejętności, podejmij zupełnie nowe wyzwania i kontynuuj swoją karierę zawodową w Sygnity - firmie, która tworzy rozwiązania dla największych!

Zadania:

  • Programowanie z wykorzystaniem J2EE
  • Przekładanie wymagań systemu ujętych w dokumentacji analitycznej na szczegółowy projekt techniczny.
  • Określanie wymagań dot. środowiska sprzętowego i oprogramowania zgodnych z przyjętą architekturą systemu i standardami dla projektowania.
  • Optymalizowanie projektu technicznego rozwiązania poprzez identyfikację powtarzających się elementów funkcjonalnych oraz zapewniania jego integracji z innymi projektami w ramach projektu architektury systemu.
  • Sprawowanie nadzoru merytorycznego oraz weryfikacja kompletności i spójności funkcjonalności systemu informatycznego zgodnie z przyjętym modelem architektury systemu.
  • Określanie hierarchii projektów oraz kolejności ich realizacji w przyjętych ramach czasowych na podstawie zależności między wymaganiami.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie z JAVA / J2EE

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych i skomplikowanych technologicznie projektach,
  • Pracę w zespole ludzi otwartych i kreatywnych,
  • Pracę w organizacji nagradzającej zaangażowanie, współpracę i przedsiębiorczość pracowników,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju kompetencji