Programista Java/Gosu

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1108017

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.
Dla naszego Klienta – lidera na rynku ubezpieczeń – poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Java developer
Lokalizacja: Warszawa
Stosunek pracy: Współpraca B2B (kontrakt via Hays)

Zadania:

-Współtworzenie i programowanie w systemie Everest,
-Współudział w opracowaniu koncepcji rozwiązania dla inicjatywy biznesowej,
-Zapewnienie jakości wytwarzanych produktów poprzez wsparcie testów akceptacyjnych oraz wdrożenia rozwiązania,
-Utrzymywanie i aktualizację repozytorium dokumentacji technicznej systemów informatycznych,
-Stabilizację wdrożonych rozwiązań,
-Zapewnienie właściwej jakości wytwarzanego oprogramowania i zgodności ze standardami oraz dobrymi praktykami.

Wymagania:
-Dobra znajomość języka Java i technologii JEE,
-Doświadczenie w wykonywaniu rozwiązań na podstawie wymagań,
-Znajomość relacyjnych baz danych i SQL ze szczególnym uwzględnieniem bazy Oracle,
-Znajomość XML oraz technologii z nim związanych,
-Znajomość wzorców projektowych i architektonicznych,
-Znajomość serwerów aplikacyjnych Tomcat, Jetty
-Znajomość narzędzi do automatyzacji procesu budowania oprogramowania MAVEN2, Ant,

Oferujemy:
-Pracę w renomowanej Firmie i realne perspektywy rozwoju
-Program profesjonalnych szkoleń
-Benefity: m. in. opiekę medyczną i kartę multisport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland