Opis stanowiska pracy

Free Construction Sp. z o.o., to globalnie działająca firma z branży systemów bezpieczeństwa IT założona przez ludzi, którzy stworzyli oprogramowanie wykorzystywane przez ponad 300 dużych korporacji i ponad 1 mln użytkowników na całym świecie. W chwili obecnej pracujemy nad nowym, wyrafinowanym projektem z dziedziny bezpieczeństwa systemów IT, sztucznej inteligencji i analizy numerycznej, wspartym przez jeden z większych funduszy technologicznych VC oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Jeśli chciałbyś dołączyć do grona pasjonatów, uwielbiających programować, tworzyć w nowoczesnych narzędziach i nowoczesnych metodach (i nie chodzi tu tylko o system kontroli wersji, ale o cały cykl życia software-u), chciałbyś mieć wpływ na to, co się dzieje w firmie, a po kilku latach stanowić trzon menedżerski firmy stricte developerskiej i vendorskiej, nie boisz się wyjazdów i kontaktu z innymi kulturami, a generalnie chciałbyś zrobić coś nowego, to zapraszamy Cię na stanowisko:

Programisty Java Front-End

Wymagania

Zakres obowiązków:

• udział w projektowaniu i tworzeniu oprogramowania w technologii JVM i JEE,
• tworzenie webowego interfejsu użytkownika,
• udział w spotkaniach projektowych,
• tworzenie testów jednostkowych i funkcjonalnych,
• tworzenie dokumentacji technicznej i projektowej.

Nasze oczekiwania:

• dobra znajomość i umiejętność programowania w języku Java,
• dobra znajomość HTML, CSS i JavaScript,
• podstawowa znajomość systemów operacyjnych,
• znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej,
• zdolności analityczne i umiejętność logicznego myślenia,
• umiejętność efektywnej pracy w zespole projektowym (zwinnym i tradycyjnym),
• entuzjazm, chęć poznawania nowych technologii, lojalność i zaangażowanie w pracę.

Mile widziane (czyli to nie jest konieczne, ale zobacz, jaki może być kierunek Twojego rozwoju):

• znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację z angielskojęzycznymi pracownikami i klientami;
• znajomość AJAX, jQuery, ew. innych frameworków JavaScript i/lub wizualizacji danych,
• znajomość dobrych praktyk programowania,
• znajomość podstawowych wzorców projektowych,
• znajomość frameworków np.: Vaadin, JSF 2, Spring, GWT,
• znajomość SOA, NoSQL, SQL,
• podstawowa wiedza z zakresu statystyki i metod analitycznych,
• podstawowa wiedza z zakresu sztucznej inteligencji,
• podstawowa znajomość systemów ECM,
• umiejętność wytwarzania kodu w metodach Agile: Scrum, Kanban, TDD, BDD.

Oferujemy:

• udział w innowacyjnym, prestiżowym i stabilnym projekcie wspartym przez fundusz kapitałowy i NCBiR,
• wykorzystanie i tworzenie zaawansowanych technologii,
• wyjazdy międzynarodowe,
• udział w szkoleniach i rozwijanie wiedzy,
• stabilną pracę w młodej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
• przyjazną atmosferę pracy,
• elastyczne godziny pracy,
• prywatną opiekę medyczną,
• notebook i inny potrzeby sprzęt,
• atrakcyjne wynagrodzenie.

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Rzymowskiego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk „Aplikuj”.

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Dziękujemy za wszystkie wysłanie aplikacje, zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

We Free Construction uwalniamy kreatywne pomysły związane z nowoczesną t... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy