Programista JAVA EE (Gdańsk)

ITFS Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

www.itfs.pl

Szukasz innego stanowiska? Zapraszamy na itfs.pl/aplikuj

ITFS to dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi informatyczne na terenie całej Europy. Dostarczamy zaawansowane rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw komercyjnych oraz pośredniczymy przy tworzeniu zespołów specjalistów IT.

Jesteśmy otwarci na długofalową współpracę z kandydatami. Jeżeli chciałbyś pracować, jako niezależny kontraktor w innych miastach Polski lub wyjechać za granicę – dajemy taką możliwość. Stale nawiązujemy nowe kontakty i bierzemy udział w nowych projektach. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista JEE

Poszukujemy ambitnych Developerów zainteresowanych pracą projektową w zespole, chętnie podejmujących nowe wyzwania i własne inicjatywy.

Opis stanowiska:

Podstawowe informacje:

- Miejsce pracy: Gdańsk

- Termin rozpoczęcia: marzec/kwiecień 2014

- Liczba wakatów: 3

- Tryb pracy: Cały etat

- Czas trwania: Na czas nieokreślony

- Wynagrodzenie: 5.000-11.000 (uzależnione od doświadczenia)

- Forma zatrudnienia: kontrakt/ umowa zlecenie/ umowa o pracę (do indywidualnego ustalenia)

Zakres zadań na stanowisku:

- Rozwój oprogramowania w języku Java na platformie JEE,

- Projektowanie i implementacja rozwiązań informatycznych na podstawie przedstawionej dokumentacji,

- Przygotowanie i prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej,

- Współpraca z członkami zespołów projektowych,

- Dbałość o wysoką jakość wytwarzanych rozwiązań.

Oferujemy:

- Konkurencyjne warunki finansowe (przy kontrakcie podnosimy stawki),

- Udział w ciekawym projekcie dla międzynarodowej firmy,

- Zdobycie doświadczenia projektowego w zespole specjalistów wysokiej klasy,

- Możliwość realizowania kolejnych projektów w Polsce i Europie, przy współpracy z ITFS.

Wymagania

Wymagania stawiane przed kandydatem:

- Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,

- Dobra znajomość technologii JEE,

- Min. 2-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych,

- Znajomość środowiska Unix/Linux,

- znajomość HTML, CSS, JavaScript,

- Wysoka jakość wykonywanej pracy.

Dodatkowym atutem będzie:

- Znajomość frameworków Spring, Hibernate,

Jak aplikować na stanowisko?