Programista Java, 6-tygodniowe płatne praktyki

SMT Software Services S.A.

Białystok, podlaskie

Od: SMT Software Services S.A.
Miejsce pracy: Białystok

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Praktyki

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Obowiązki:

  • Nauka programowania i pracy w firmie IT
  • Współpraca z developerami, testerami i analitykami
  • Praca w komercyjnych projektach

Wymagania:

  • Studenci ostatnich lat informatyki
  • Dyspozycyjność minimum 30h w tygodniu (preferowany cały etat)
  • Znajomość Javy i jednego z IDE: Eclipse, NetBeans, IntelliJ
  • Znajomość podstaw programowania obiektowego i wzorców obiektowych
  • Mile widziana znajomość Javascript

Oferujemy

  • Płatne praktyki w prężnie rozwijającej się firmie z sektora IT
  • Termin praktyk na przełomie lipca/sierpnia
  • Możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń w projektach komercyjnych
  • Współpracę z doświadczonymi programistami
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość dostania pracy po zakończeniu praktyk

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SMT Software Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. oraz spółki zależne, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.02.101.926.j.t.).