Opis stanowiska pracy

Nowy startup Visla poszukuje programisty Objective C/Swift do pracy przy projektach iPhone oraz iPad.

Praca w biurze w Warszawie lub zdalnie z Warszawy.

Osoba na tym stanowisku będzie zajmowała tworzeniem aplikacji mobilnych dla klientów z USA oraz Europy Zachodniej. Wymagana jest znajomość angielskiego na komunikatywnym poziomie.

Jesteśmy stabilną firmą, założoną przez przedsiębiorców którzy od ponad 7 lat zajmują się programowaniem i designem aplikacji Android oraz iOS. Nasz startup powstał z połączenia doświadczonej firmy ze studiem graficznym zatrudniającym profesjonalnych grafików UI/UX.

Oferujemy pracę w przyjaznej atmosferze, dobre wynagrodzenie oraz pracę przy nowatorskich, ciekawych projektach, gdzie można wiele się nauczyć.

Oferujemy możliwość awansu na project managera lub team leadera.

Rozważymy również osoby bez doświadczenia w Objective-C/Swift ale z ogólnym doświadczeniem w programowaniu (szczególnie na platformy mobilne jak Android).

Istnieje możliwość częściowo pracy zdalnej lub pracy w niepełnym wymiarze godzinowym.

Regularnie gramy w gry planszowe.

Wymagania

Doświadczenie w programowaniu iOS lub Android.
Jeśli nie masz doświadczenia możesz też aplikować poprzez rozwiązanie testu Codility.
Znajomość języka angielskiego na komunikatywnym poziomie.

Prezentacja firmy

VISLA is created by the people who\'s mission is to provide top q... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy