Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Pl. Na Groblach 21, KRAKÓW
Wymiar: praca w pełnym wymiarze godzin lub niepełny etat. Możliwość pracy zdalnej.

W Infinite Loop tworzymy aplikacje mobilne dla klientów w Polsce i za granicą. Obecnie poszukujemy utalentowanej, kreatywnej osoby na stanowisko Programisty iOS. Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało projektowanie, implementacja i testowanie aplikacji na urządzenia iOS: iPhone/iPod/iPad.

Oferujemy:
- pracę nad ciekawymi projektami w młodym, dynamicznym zespole;
- konkurencyjne wynagrodzenie i elastyczną formę zatrudnienia;
- komfortowe stanowisko pracy w biurze w samym centrum Krakowa;
- możliwości rozwoju.

Wymagania

Od idealnego kandydata wymagamy:
- doświadczenia w tworzeniu aplikacji iOS;
- bardzo dobrej znajomości Objective C;
- zaangażowania i motywacji do pracy nad ciekawymi projektami mobilnymi;
- sumienności, odpowiedzialności, terminowości;
- znajomości języka angielskiego;
- umiejętności efektywnego organizowania czasu pracy oraz pracy pod presją czasu.

Dodatkowym atutem będzie:
- doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych na inne platformy np. Android, BlackBerry, Symbian;
- portfolio zrealizowanych aplikacji;
- znajomość systemu kontroli wersji GIT.

Jak aplikować?

Jeśli uważasz, że spełniasz powyższe warunki zapraszamy do wysyłania swoich aplikacji! W swoim zgłoszeniu umieść klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji, w tym na ich udostępnianie potencjalnym klientom zgodnie z obowiązującą Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r.,Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Prezentacja firmy

We are an IT consultancy focused on developing custom software so... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy