Cyclad Sp. z o.o.

Programista iOS

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 00-872 Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!

Dla naszego Klienta, ogólnopolskiej firmy z branży finansowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Programista iOS w Warszawie.

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za rozwój aplikacji mobilnych Banku
  • Uczestnictwo w procesie projektowania aplikacji oraz zaawansowanych interfejsów z atrakcyjnym UX
  • Współtworzenie aplikacji najlepiej ocenianych w rankingach niezależnych organizacji (m.in. Newsweek oraz organizacji związanymi z bezpieczeństwem oprogramowania)

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji mobilnych (Swift, Objective-C, Xcode, AutoLayout)
  • Znajomość CocoaPods i Fastlane
  • Znajomość metod testowania aplikacji mobilnych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Absolwent/student ostatnich lat studiów na kierunkach informatycznych (lub pokrewnych)

Oferujemy:

  • Pracę z najnowszymi technologiami: Swift 3, iOS 10, watchOS, Realm oraz realny wpływ na wybór używanych technologii
  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania przy aplikacjach wykorzystywanych przez setki tysięcy użytkowników
  • Wsparcie indywidualnych zdolności i rozwój kompetencji technicznych, również związanych z bezpieczeństwem aplikacji mobilnych
  • Współpracę z doświadczonym zespołem specjalistów w międzynarodowym środowisku
  • Projekty prowadzone w metodyce SCRUM
  • Najlepszy dostępny sprzęt i narzędzia pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy w jednym z dwóch atrakcyjnie zlokalizowanych biur: w Warszawie (nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie) lub Gdańsku (przy dworcu PKP)
  • Atrakcyjny pakiet premiowy, umowę o pracę, darmowy pakiet medyczny, dofinansowanie do zainteresowań, kartę Multisport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.