Ework Group Sp. z o.o.
O Ework Group

Ework Group jest firmą konsultingową, która zajmuje się outsourcingiem kompetencyjnym, rekrutacją specjalistów IT oraz konsolidacją dostawców IT w zależności do zapotrzebowania Klientów na rynku Skandynawskim i Polskim. Aktualnie zarządzamy ponad 5000 kontraktorami na projektach u naszych Klientów oraz realizujemy z sukcesem ponad 2000 projektów rekrutacyjnych.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista Ionic

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • prace analityczno-developerskie w zakresie utrzymania aplikacji mobilnej.
  • weryfikacja zgłoszenia
  • analiza przyczyny błędu
  • poprawki developerskie
  • przygotowanie poprawki do wdrożenia

Wymagania:

  • min. 2 lata komercyjnego doświadczenia w tworzeniu aplikacji front-end wykorzystujących Angular 2/4, NodeJs
  • znajomość JavaScript, TypeScript, HTML5, CSS
  • znajomość frameworków Ionic, Cordova
  • znajomość platform mobilnych: iOS, Android, Google API
  • umiejętność pisania testów jednostkowych
  • wiedza z zakresu integracji systemów IT w tym usług sieciowych w standardach SOAP i REST oraz JSON
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.